اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
حدیث
نمایش خبر

با حضور دکتر حسن اکبری
تغذیه خانواده از دیدگاه اسلام و قرآن در فرهنگسرای خاتم

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
تغذیه خانواده از دیدگاه اسلام و قرآن در فرهنگسرای خاتم

نشست تغذیه از دیدگاه اسلام و قرآن با حضور دکتر حسن اکبری کارشناس سیمای قرآنی در دارالقرآن شهید مختار سلیمانی فرهنگسرای خاتم برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه 18 گردهمایی علاقمندان علوم قرآنی و اعضای کانون قرآن شهید مختار سلیمانی فرهنگسرای خاتم به نقد تغذیه از دیدگاه قرآن با حضور کارشناس شبکه قرانی دکتر حسن اکبری اختصاص دارد.
در این نشست مهمترین و کاربردی ترین مباحث علوم تغذیه از دیدگاه قرآنی مورد نقد و بررسی قرار می گیرد و سپس به طرح موضوعات مختصر در حوزه علوم قرآنی و طب سنتی ادامه می یابد.
در این برنامه قرار است دکتر حسن اکبری کارشناس سیمای قرآنی،نویسنده،پژوهشگر و محقق قرآنی و جمعی از علاقمندان حوزه های قرآنی و طب سنتی حضور یابند.
علاقمندان برای حضور در این برنامه و عضویت در کانون قرآن فرهنگسرای خانم می توانند به نشانی: یافت آباد،بلوار الغدیر جنوبی،میدان جانبازان،دارالقرآن شهید مختار سلیمانی از ساعت 10 صبح اول اسفند 90 مراجعه و یا کسب اطلاعات بیشتر در ایام هفته با شماره تلفن66785040 تماس حاصل فرمایند.
 

>دسته بندی:اخبار فرهنگسرا, آخرین اخبار
تعداد بازدید 1970 مرتبه امتیاز :
تگ ها:
 
 
 
  نظرات